what going on?
Recep İvedik 5

Recep İvedik 5

Recep İvedik 5 izle,Recep İvedik 5 full izleFeb. 16, 2017Turkey113 Min.
Your rating: 1
7.5 11 votes

Video trailer

Synopsis

Filmin 4. serisi olan Recep İvedik 4’te bu sefer Recep mahallenin boş arazisinde çocuklarla birlikte top oynar. Ama arazi başkası tarafından satın alınmıştır. Bu durama sinirlenen recep satın alan kişinin yanına gider ve ona bir teklif sunar. Satıcının 250 bin tl’ye aldığı arsayı Recep 300 bin tl’ye almak ister ve satıcı kabul eder. Senet imzalayan Recep’in 3 ay süresi vardır. Mahalleliyle parayı tamamlamak için kahvede toplantı yaparlar. Yalnız ne kadar uğraşsalarda parayı denklemek çok zordur. Bankaları dolşan recep hepsinden red cevabını alır. Son olarak televizyonda gördüğü ıssız ada yarışmasına başvuru yapar ve sonuç olarak recep yarışmaya katılır. Yarışmacılar adaya ayak basar ve recep mahalleninde aldığı destekle ıssız ada başlar. Senarist ve başrolde Recep ivedik Rolüyle ( Şahan Gökbahar) ve diğer rollerde İrfan Kangı, Cem Korkmaz, Barış Bulut, Ece İncebay, Berna Üçkaleler yer almaktadır.

Recep İvedik 5
Original titleRecep İvedik 5
IMDb Rating3.4 6,587 votes
TMDb Rating7 9 votes

Similar titles

Zindagi Na Milegi Dobara
In Order of Disappearance
The Kissing Booth
Stuck in Love
Crossroads
Tim and Eric’s Billion Dollar Movie
My Boss’s Daughter
Black Cat, White Cat
Cheerful Weather for the Wedding
Man Is a Woman
The Myth Of Fingerprints
The Perfect Match

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

Putlockers , Watch Free Movies Online and putlocker full movies in hd quality. Watch your favorites movies for free online on putlockerworld. Watch your favorites of latest movies online. putlockerworld.com is best site to watch free movies.

Putlocker movies, putlockers, watch series, watch movies online, hd movies, free movies, New movies, popular movies, latest movies, streaming free movies, full hd movies

Disclimer: All of the free movies found on this website are hosted on third-party servers that are freely available to watch online for all internet users. Any legal issues regarding the free online movies on this website should be taken up with the actual file hosts themselves, as we're not affiliated with them.

Copyright © 2018 Putlockerworld.com All Rights Reserved.