what going on?
Peri Masalı

Peri Masalı

Peri Masalı izle,Peri Masalı full izle,Peri Masalı 720p izleMar. 28, 2014Turkey
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Synopsis

Mert ile Peri birbirlerine sırılsıklam aşık bir çifttir. Saf bir güzelliğe sahip olan Peri adındaki genç kadın, çok kimseyle paylaşmadığı bir hastalıktan muzdariptir. Artık hayatının iplerini elinde tutmak isteyen Mert ise çok sevdiği babasıyla sorunlar yaşamaktadır. Ama Peri’nin hastalığı birtakım problemler yaşayan bu insanları birbirlerine daha çok yakınlaştıracaktır.

Peri Masalı
Original titlePeri Masalı
IMDb Rating4.1 241 votes

Similar titles

Bad Medicine
Hür Adam: Bediuzzaman Said Nursi
The Adventures of Buckaroo Banzai Across the 8th Dimension
Iron Sky: The Coming Race
Poultrygeist: Night of the Chicken Dead
The Trouble with Bliss
Eşrefpaşalılar
Jury Duty
Louis C.K.: Oh My God
Meeting Daddy
The Fountain
Deadpool

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

Putlockers , Watch Free Movies Online and putlocker full movies in hd quality. Watch your favorites movies for free online on putlockerworld. Watch your favorites of latest movies online. putlockerworld.com is best site to watch free movies.

Putlocker movies, putlockers, watch series, watch movies online, hd movies, free movies, New movies, popular movies, latest movies, streaming free movies, full hd movies

Disclimer: All of the free movies found on this website are hosted on third-party servers that are freely available to watch online for all internet users. Any legal issues regarding the free online movies on this website should be taken up with the actual file hosts themselves, as we're not affiliated with them.

Copyright © 2018 Putlockerworld.com All Rights Reserved.